Залиття - це дія рідини або газу на предмет, внаслідок якого виникають пошкодження даного предмета.

Найчастіше ушкодження від залиття виникають при аваріях на системах центрального водопостачання, каналізації та опалення в багатоквартирних житлових будинках Кропивницького, Олександрії, Знам'янки, Світловодська, Новгородки, Новомиргорода, Новоархангельська, Гайворона, Голованівська, Вільшанки, Малої Виски, Онуфріївки, Петрове, Олександрівки, Ульяновки, і по всій території України.

Наша організація «Науково-виробниче підприємство УкрСпецБудЕкспертіза» спеціалізується на проведенні будівельно-технічних експертиз та експертних досліджень, пов'язаних з встановленням причини залиття, розрахунку вартості ремонтно-відновлювальних робіт та розміру нанесеної внаслідок залиття матеріальної шкоди.

Застосовуючи знання і розроблені нашими експертами методики, в «Науково-виробниче підприємство УкрСпецБудЕкспертіза» проводяться високоякісні дослідження, спираючись на останні досягнення науки і техніки в даній галузі.

При проведенні експертиз використовуються високоточні прилади, такі як лазерний далекомір, електронний вологомір, пірометр-гігрометр, а також програмні комплекси, що дозволяють проводити вимірювання і розрахунки з більш високою точністю.

Для проведення складних експертиз, які потребують знань в різних галузях науки і техніки, залучаються вузькоспрямовані фахівці, що дає можливість підвищити якість та обґрунтованість отриманих результатів.

Така необхідність часто виникає при ураженнях будівельних конструкцій біодеструкторами, такими як цвіль і грибок, що, як відомо, може негативно впливати на здоров'я людини. Для визначення виду грибка залучаються експерти мікологи, що дає можливість більш ефективно розробити заходи по знищенню грибка.

Також при аваріях на системах центрального водопостачання, опалення та каналізації найчастіше відбувається руйнування матеріалу труб або запірної арматури. Для встановлення причин такого руйнування, до дослідження залучаються експерти матеріалознавці і трасологи.

Проведення будівельно-технічної експертизи при залитті має також фіксуючу роль що часто дає можливість мешканцям, після проведення експертизи, проводити заходи щодо усунення пошкоджень квартири і надалі нормально проживати без шкоди для здоров'я.

Все вищевикладене надає нашим експертам можливість провести максимально об'єктивні і точні дослідження, за результатами яких надати Замовнику ВИСНОВОК ЕКСПЕРТА який при подальшому судовому розгляді стане «залізобетонним» аргументом!