Наша організація «Науково-виробниче підприємство УкрСпецБудЕкспертиза» надає послуги з проведення експертиз в науково-технічній сфері і судовому провадженні. Основним пріоритетом для нас є будівельно-технічна експертиза різних видів і напрямків. «Науково-виробниче підприємство УкрСпецБудЕкспертиза» проводе свою діяльність на підставі відповідних дозвільних документів та свідоцтв. Проводимо експертизи як для судів і правоохоронних органів так і за заявами фізичних та юридичних осіб.

При проведенні незалежної будівельної експертизи наша команда застосовує сучасну матеріально-технічну базу. Використовуємо високоточні тахеометри, нівеліри, теодоліти, мікрометри, лінійки, щупи, лазерні рулетки, штангенциркуль, відлікові мікроскопи, вологоміри, пірометри і інше обладнання.

Наукове обгрунтування є для нас пріоритетним при складанні висновку судової будівельно-технічної експертизи. Ми вже провели сотні будівельних експертиз і маємо великий досвід.

Ми зможемо допомогти Вам знайти істину в спірних питаннях, що стосуються земельних ділянок, будівель і споруд. Звертаючись до нас, ви отримаєте кваліфіковану допомогу і впевненість в незалежності висновку експерта.

Головними принципами для нас є:

  • Особливий персональний підхід до поставленого завдання і якісне виконання послуг;
  • Застосування сучасної науково-технічної бази при виконанні робіт;
  • Особливу увагу приділяємо правовим аспектам роботи з залученням юристів;
  • Проведення робіт різної складності це шлях до розвитку нашої команди;
  • Для нас кожен клієнт важливий, в не залежності від його соціального статусу.

Судова будівельно-технічна експертиза є документальною основою при побудові доказової бази в правових спорах. Завдяки індивідуальному підходу до вирішення завдань, висновки експерта стануть головною перевагою наших клієнтів в суді.

Кінцевим продуктом нашої роботи являється висновок експерта (висновок експертного дослідження), який являється доказом в судових справах. За плечима наших експертів величезний досвід, який надає можливість нам виконати кваліфіковану експертизу і допомогти вам у важких ситуаціях.

Наша організація надає послуги з проведення експертиз та експертних досліджень на території Кіровоградської області, в Кропивницькому(Кіровограді), Александрії, Знам'янці, Світловодську, Новгородці, Новомиргороді, Новоархангельську, Гайвороні, Голованівську, Вільшанці. Малій Висці, Онуфріївці, Петровому, Олександрівці, Ульяновці, і по всій території України.